Asystentka magazynowa, Zabierzów

Lokalizacja
małopolskie,
Numer telefonu:
+48126816050
Sektor rynku
Administracja/ Sekretariat/ Tłumaczenia
Nr ref. oferty
POL/10866
praca tymczasowa

Opis stanowiska

administrowanie danych sprawdzanie i weryfikowanie stanów magazynowych wprowadzanie danych do systemu komputerowego przygotowanie dokumentacji przewozowej dla kierowców opracowanie dokumentacji zamówień prace magazynowe

umiejętność podstawowej obsługi komputera doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane książeczka sanepid gotowoścć do pracy dwuzmianowej 6-14 oraz 14-22 pn-pt możliwość dojazdu do pracy we własnym zakresie

zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę/ pełen etat możliwość zdobycia doświadczenia i awansu pracę w firmie będącej liderem na rynku

Manpower Kraków Lea

19