Recepcjonistka/Recepcjonista - Kraków

Lokalizacja
małopolskie,
Numer telefonu:
+48126816050
Sektor rynku
Administracja/ Sekretariat/ Tłumaczenia
Nr ref. oferty
POL/10854
praca tymczasowa

Opis stanowiska

bieżąca obsługa recepcji obsługa połączeń telefonicznych obsługa gości oraz Klientów zgodnie z najwyższymi standardami prowadzenie kalendarza wizyt obsługa urządzeń biurowych przygotowanie i edycja niezbędnej dokumentacji i raportów zgodnie ze standardami firmy bieżące prace zlecone dbanie o wizerunek i wystrój firmy

bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie doświadczenie w pracy administracyjnej oraz z klientem biegła obsługa MS Office i urządzeń biurowych dobra organizacja własnej pracy wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz kultura osobista mile widziany status osoby uczącej się

stanowisko pracy dostępne od zaraz pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zatrudnienie w oparciu o Umowę Zlecenie (praca na zastępstwo) atrakcyjne wynagrodzenie

Manpower Kraków Lea

19