Referent ds. rozliczeń magazynowych, Niepołomice

Lokalizacja
małopolskie,
Numer telefonu:
+48126816050
Sektor rynku
Administracja/ Sekretariat/ Tłumaczenia
Nr ref. oferty
POL/10853
praca tymczasowa

Opis stanowiska

Prowadzenie wszelkiego typu dokumentacji magazynowej Bieżąca współpraca z Kierownikiem magazynu Współpraca z innymi działami w firmie Prowadzenie dokumentacji dotyczącej reklamacji Obsługa programów magazynowych

Znajomość zagadnień dotyczących gospodarki magazynowej Uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane) Doświadczenie w obsłudze programów magazynowych Posiadanie książeczki sanepidowskiej (warunek konieczny) Umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych Biegła znajomość programów komputerowych Microsoft: Excel, Word Dobra organizacja pracy własnej Dokładność, sumienność, dyspozycyjność

Umowę o pracę Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności Pracę w systemie 3-zmianowym Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży FMCG Szansę na podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój zawodowy w obszarze administracji magazynowej Możliwość związania się z firmą na dłużej

Manpower Kraków Lea

19