Pracownik Administracyjny ze znajomością języka niemieckiego

Lokalizacja
mazowieckie,
Numer telefonu:
+48228522528
Sektor rynku
Finanse/ Bankowość/ Ubezpieczenia
Nr ref. oferty
POL/11229
praca tymczasowa

Opis stanowiska

Praca na back office jednego z oddziałów bankowych w Warszawie Praca w wewnętrznym systemie firmy, głównie przy wprowadzaniu danych zebranych w procesie udzielania kredytów (wyłącznie w języku niemieckim), Opracowywanie zleceń banku zagranicznego dotyczących produktów kredytowych, opracowywanie umów kredytowych Klientów banku, Kontakt z oddziałem w Niemczech, Dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów i informacji.

Zaawansowana znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny, Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat, Dyspozycyjność (praca na pełny etat od poniedziałku do piątku), Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy biurowej Zaangażowanie, cierpliwość, dokładność. Dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów i informacji.

Współpracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową, Rynkowe wynagrodzenie Wewnętrzne szkolenia, gruntowne wdrożenie i przygotowanie do pracy Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie, Pracę w młodym, zgranym zespole. Możliwiość przystapienia do pakietu benefitów

Manpower Warszawa Postępu

14