Młodszy Pakowacz, Skawina

Lokalizacja
małopolskie,
Numer telefonu:
+48126816050
Sektor rynku
FMCG
Nr ref. oferty
POL/11209
praca tymczasowa

Opis stanowiska

pakowanie wyrobów spożywczych do wytłoczek i opakowań zbiorczych układanie opakowań zbiorczych na paletach strechowanie palet oraz ich etykietowanie współpraca z pracownikami produkcji oraz magazynu przestrzeganie zasad BHP dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz przestrzeganie obowiązujących norm saniatrno-epidemiologicznych

mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00) wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (możliwość wyrobienia w trakcie) dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków predyspozycje manualne motywacja i chęci do pracy od zaraz gotowość do wykonywania pracy stojącej lub siedzącej

pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową od zaraz pracę 3-zmianową, od pon. do pt. (weekendy dodatkowo płatne) możliwość związania się z firmą w dłuższej perspektywie czasowej wynagrodzenie zasadnicze + dodatki pracę w dużej, międzynarodowej firmie produkcyjnej w branży spożywczej zapewniamy transport (informacje o trasie busa dostępne w Manpower)

Manpower Kraków Lea

19