Konfekcjonowanie produktu gotowego

Lokalizacja
mazowieckie,
Numer telefonu:
(+48 22) 775 06 00
Sektor rynku
FMCG
Nr ref. oferty
POL/11151
praca tymczasowa

Opis stanowiska

• pakowanie i konfekcjonowanie saszetek oraz próbek kosmetyków

• wykształcenie minimum zawodowe • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku • dyspozycyjność w zakresie podjęcia pracy dorywczej jak również na dłuższe okresy • gotowość do podjęcia pracy od zaraz w systemie 3 zmianowym ( 6:00-14:00;14:00-22:00;22:00-06:00) • możliwość dojazdu do miejsca pracy we własnym zakresie • zdolności manualne • sprawność fizyczna • punktualność

• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie • wynagrodzenie godzinowe 10 zł brutto,/w godzinach nocnych 12 zł brutto • pracę w systemie 8-godzinnym, 3-zmianowym • elastyczne zatrudnienie na różne okresy w miesiącu • miejsce pracy Nowy Dwór Mazowiecki

Manpower Nowy Dwór Mazowiecki Warszawska

57