Praca na produkcji w branży kosmetycznej - Ciechanów

Lokalizacja
mazowieckie,
Numer telefonu:
(+48 22) 775 06 00
Sektor rynku
FMCG
Nr ref. oferty
POL/11155
praca tymczasowa

Opis stanowiska

Prace pomocnicze polegające na: • konfekcjonowaniu kosmetyków kolorowych • pracach manualnych wymagających dużej precyzji • utrzymaniu stanowiska pracy w czystości

• aktualna książeczka SANEPID • gotowość podjęcia pracy od zaraz • zdolności manualne • sprawność fizyczna • umiejętność pracy w zespole • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• praca w systemie dwu i trzy-zmianowym, 8-godzinnym (również w weekendy) • umowę o pracę tymczasową • wynagrodzenie 10,41 zł brutto/godz.

Manpower Nowy Dwór Mazowiecki Warszawska

57