Technik Obiektu, Kraków

Lokalizacja
małopolskie,
Numer telefonu:
+48126816050
Sektor rynku
Gospodarstwa domowe, naprawy i drobne usługi
Nr ref. oferty
POL/11215
praca tymczasowa

Opis stanowiska

organizacja konferencji i sprzętu niezbędnego do tego typu spotkań przygotowanie miejsca spotkania opieka nad gośćmi firmowymi oprowadzanie gości i reagowanie w razie potrzeby

bardzo dobra znajomość języka angielskiego (zwłaszcza w mowie) wysoka kultura osobista komunikatywność bardzo dobra organizacja energiczność i operatywność dostępność 6-16.10.2015 godz. 8-17 warunek konieczny!!

umowa zlecenie na 2 tygodniowe zastępstwo (6-16.10.2015) ciekawe doświadczenie w międzynarodowej firmie z branży alkoholi poznanie wielu światowych osób z branży atrakcyjna stawka godzinowa

Manpower Kraków Lea

19