Menager HR

Lokalizacja
śląskie,
Numer telefonu:
+48338100827
Sektor rynku
HR/ Szkolenia/ Edukacja
Nr ref. oferty
POL/10905
Rodzaj stanowiska
praca stała

Opis stanowiska

Manpower Group Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (numer certyfikatu 412). Dla naszego klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Menager HR Nr ref.: MHH/011/PLM Miejsce pracy: okolice Cieszyna Obowiązki: - planowanie, organizowanie oraz kontrolowanie przebiegu działań w podległym zespole, - zarządzanie czasem pracy zespołu, - monitorowanie realizacji zadań pod kątem skuteczności oraz poziomu jakości i ich wykonywania, - zarządzanie zasobami zespołu – ocena kompetencji, merytoryki, przeprowadzenie rocznej oceny i wdrożenie działań korygujących.

- wykształcenie kierunkowe, - min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, - znajomość języka angielskiego, - wysoko rozwinięte zdolności organizacji i zarządzania.

- umowa o pracę, - praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku, - możliwość rozwoju zawodowego, - atrakcyjne wynagrodzenie.

Manpower Bielsko-Biała Słowackiego

11