Inżyniera sprzedaży systemów grzewczych

Lokalizacja
opolskie, dolnośląskie, małopolskie, śląskie,
Numer telefonu:
+48327811088
Sektor rynku
Inżynieria/ Konstrukcje/ Technologie
Nr ref. oferty
POL/11109
Rodzaj stanowiska
praca stała

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie sieci dystrybucyjnej systemów grzewczych firmy na powierzonym terenie.

wykształcenie wyższego technicznego (preferowana specjalizacja urządzenia grzewcze); doświadczenie w branży grzewczej; doświadczenie zawodowe w rozwoju sieci dystrybucyjnej; samodzielność, dyscyplina i dynamizm w działaniu; łatwość w nawiązywaniu kontaktów i satysfakcji z pracy z ludźmi; odpowiedzialność w zakresie zarządzania prowadzonymi projektami; gotowość do podróży służbowych; znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym; prawa jazdy kat. B;

atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o uznanej renomie; zatrudnienie na umowę o pracę oraz rozwój zawodowy; przyjazne środowisko pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych; zapewniamy wszystkie narzędzia pracy potrzebne do wykonywania powierzonych zadań;

Manpower Katowice Opolska

3