Zastępca kierownika

Lokalizacja
kujawsko-pomorskie,
Numer telefonu:
+48525154055
Sektor rynku
Maszyny i wyposażenie: instalacja i naprawy
Nr ref. oferty
POL/11158
Rodzaj stanowiska
praca stała

Opis stanowiska

• Sprzedaż i wynajem sprzętu budowlanego, • realizacja przyjętych planów sprzedażowych • bieżące monitorowanie i raportowanie wyników, • koordynowanie pracą Zespołu oraz motywowanie Pracowników, • profesjonalna obsługa, negocjowanie i budowanie relacji z Klientami,

• wykształcenie wyższe techniczne, • minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników, • minimum 5-letnie doświadczenie w handlu w branży budowlanej (sprzedaż i wynajem sprzętu budowlanego), • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego na poziomie komunikatywnym, • wysoko rozwinięte zdolności analityczne, • samodzielność, odpowiedzialność,

• atrakcyjne wynagrodzenie, • zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę, • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, • praca w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, • liczne dodatki dla pracowników.

Manpower Bydgoszcz Gdańska

6