Elektronik/Automatyk UR, Niepołomice

Lokalizacja
małopolskie,
Numer telefonu:
+48126816050
Sektor rynku
Maszyny i wyposażenie: instalacja i naprawy
Nr ref. oferty
POL/10850
praca tymczasowa

Opis stanowiska

bieżące konserwacje maszyn i urządzeń produkcyjnych, serwis usuwanie awarii sprzętu produkcyjnego przeprowadzanie przeglądów technicznych parku maszynowego prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn sporządzanie raportów i analiz z bieżącej pracy współpraca z kierownikami produkcji

co najmniej 0,5 roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku wykształcenie średnie techniczne (mechaniczne, elektryczne/elektroniczne, w zakresie automatyki przemysłowej) uprawnienia SEP do 1 kV umiejętność czytania rysunku technicznego mile widziane doświadczenie w mechanice maszyn przemysłowych, utrzymaniu ruchu książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę tymczasową atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz szansa związania się na stałe z dużą firmą produkcyjną o stabilnej pozycji na rynku i międzynarodowym zasięgu

Manpower Kraków Lea

19