Mechanik Maszyn Spożywczych, Zabierzów

Lokalizacja
małopolskie,
Numer telefonu:
+48126816050
Sektor rynku
Maszyny i wyposażenie: instalacja i naprawy
Nr ref. oferty
POL/10862
praca tymczasowa

Opis stanowiska

obsługa maszyn i utrzymywanie ich w sprawności technicznej, usuwanie wad i usterek w celu zapewnienia sprawnego procesu produkcji, dokonywanie przeglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną, praca w systemie 3-zmianowym

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (maszyny w branży spożywczej) mile widziane książeczka sanepidowska ( warunek konieczny!!!) uprawnienia SEP do 1 kV wykształcenie mechaniczne lub pokrewne wysoka motywacja do pracy dyspozycyjność

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową możliwość związania się z firmą na dłużej

Manpower Kraków Lea

19