Operator maszyn

Lokalizacja
śląskie,
Numer telefonu:
(+48 32) 327 47 27
Sektor rynku
Pojazdy mechaniczne, części i akcesoria: sprzedaż i naprawy
Nr ref. oferty
POL/9071
praca tymczasowa

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Prace montażowe poszczególnych komponentów dla branży automotive
  • Kontrola jakości

      Profil kandydata

      • Doświadczenie mile widziane
      • Chęć do nauki, bardzo duża motywacja do pracy
      • Dokładność oraz sumienność
      • Zdolności manualo-zręcznościowe
      • Wykształcenie minimum zawodowe
      • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

          Umiejętności kandydata

          • Praca w systemie 3 zmianowym
          • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
          • Wynagrodzenie: postawa plus premia
          • Dofinansowanie do posiłków
          • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
          • Praca w renomowanej firmie z branży automotive

              Manpower Tychy Niepodległości

              10