Operator Linii Produkcyjnej- NGK Ceramics

Lokalizacja
śląskie,
Numer telefonu:
+48327811088
Sektor rynku
Pojazdy mechaniczne
Nr ref. oferty
POL/11201
Rodzaj stanowiska
praca stała

Opis stanowiska

-realizowanie założeń produkcyjnych, -praca na linii produkcyjnej-obsługa maszyn, -stosowanie się do przepisów i norm, -dbanie o porządek na stanowisku pracy, -praca przy podwyższonej temperaturze-sekcja piece, -praca w systemie 3-zmianowym- linia produkcyjna- obsługa maszyn, lub w systemie równoważnym 2-zmianowym- (co druga sobota i niedziela w grafiku)- sekcja piece

-min. 6 miesięcy doświadczenia w pracach fizycznych, -wykształcenie min zawodowe, -dokładność i sumienność przy wykonywaniu obowiązków, -chęć podjęcia stałej pracy, -umiejętność pracy w zespole.

-praca na strefie ekonomicznej w Gliwicach, -umowa o pracę, -zatrudnienie za pośrednictwem APT, -bardzo dobre wynagrodzenie, -pracę w miłej atmosferze, -system premiowy, -dodatek stanowiskowy w przypadku pracy na dziale pieców, -praca w renomowanej firmie z branży automotive

Manpower Gliwice Wrocławska

9

Jak aplikować

Aby aplikować na ogłoszenie, kliknij przycisk poniżej