Magazynier - operator wózka widłowego, Zabierzów

Lokalizacja
małopolskie,
Numer telefonu:
+48126816050
Sektor rynku
Pojazdy mechaniczne
Nr ref. oferty
POL/10860
praca tymczasowa

Opis stanowiska

obsługa wózka widłowego załadunek i rozładunek towarów przygotowanie samochodów dostawczych do wysyłki prace magazynowe zarządzanie gospodarka magazynową zarządzanie odpadami magazynowymi prace porządkowe

uprawnienia na wózki widłowe książeczka sanepid gotowość do pracy 3 zmianowej 6-14-22 możliwość dojazdu do miejsca pracy we własnym zakresie (Zabierzów koło modlnicy, Balic) doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane rzetelność w wykonywaniu obowiązków chęć długofalowej współpracy

stabilne warunki zatrudnienia- umowę o pracę pełen etat wynagrodzenie zasadnicze + dodatki pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracę stałą

Manpower Kraków Lea

19