Specjalista ds. BHP i p. poż

Lokalizacja
kujawsko-pomorskie,
Numer telefonu:
+48566575727
Sektor rynku
Przemysł lekki
Nr ref. oferty
POL/11106
Rodzaj stanowiska
praca stała

Opis stanowiska

• Realizowanie polityki BHP z uwzględnieniem obowiązujących przepisów, • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i p. poż • przygotowywanie oraz przeprowadzanie szkoleń BHP, • zarządzanie badaniami lekarskimi, • udział w komisji powypadkowej, • udział w komisji odbiorowej maszyn i urządzeń , • udział w opracowywaniu wewnętrznych regulaminów, procedur, zarządzeń oraz instrukcji dotyczących BHP, • prowadzenie projektów związanych z BHP oraz tworzenie, wdrażanie programów promocji bezpieczeństwa, • zarządzanie dokumentacją, • sporządzanie ocen ryzyka zawodowego,

• wykształcenie wyższe/podyplomowe z zakresu BHP i p.poż, • 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku, • znajomość przepisów z zakresu BHP, • mile widziane szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, kurs dla inspektorów ochrony p-poż, • znajomość pakietu MS Office, • umiejętność pracy w zespole, • komunikatywność, • dokładność, • sumienność

• umowę o pracę, • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, • możliwość podwyższenia kwalifikacji zawodowych oraz pracy z profesjonalistami, • niezbędne narzędzia pracy.

Manpower Toruń Warszawska

42