OPERATOR OBRABIAREK CNC (Częstochowa)

Lokalizacja
śląskie,
Numer telefonu:
+48323633142
Sektor rynku
Przemysł lekki
Nr ref. oferty
POL/10997
praca tymczasowa

Opis stanowiska

• Obróbka elementów z metalu • Obsługa, ustawianie i programowanie maszyn • Dobór narzędzi oraz programów do prawidłowej obróbki • Dokonywanie pomiarów • Bieżąca kontrola wyprodukowanych detali

• Znajomość obsługi obrabiarek CNC • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze maszyn obróbczych (tokarka, frezarka) • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego • Znajomość narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr) • Znajomość zasad systemu jakości • Preferowane wykształcenie techniczne • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • Praca w renomowanej firmie

Manpower Sosnowiec 3 Maja

58