Kontroler Jakości - praca dla studentów!, Chrzanów

Lokalizacja
małopolskie,
Numer telefonu:
+48126816050
Sektor rynku
Przemysł lekki
Nr ref. oferty
POL/10859
praca tymczasowa

Opis stanowiska

kontrola jakości elementów produkowanych pod kątem uszkodzeń, wad technicznych, ubytków, szczelności itp.; układanie i zabezpieczanie komponentów w wyznaczonym miejscu zgodnie z procedurą; zgłaszanie wszelkich odstępstw od normy w toku produkcji; selekcjonowanie wadliwych elementów i ich opisywanie oraz składowanie w wyznaczonym do tego celu miejscu; wykonywanie drobnych prac manualnych mających na celu kontrolę jakości i montaż elementów plastikowych; przestrzeganie przepisów BHP oraz wszelkich obowiązujących procedur; współpraca z całym zespołem oraz działem produkcji.

status osoby uczącej się/studenta - WARUNEK KONIECZNY!; gotowość do podjęcia pracy w Chrzanowie w systemie 3 zmianowym (6-14; 14-22; 22-6) od poniedziałku do piątku [osoby uczące się zaocznie] lub w weekendy [osoby uczące się w trybie dziennym]; rzetelność, skrupulatność, dbałość o szczegóły; punktualność; sumienność w wykonywaniu obowiązków; pełną dyspozycyjność do pracy od zaraz w systemie zmianowym; gotowość do związania się z firmą w dłuższej perspektywie czasowej.

możliwość podjęcia pracy od zaraz w dużej, międzynarodowej firmie na terenie Chrzanowa; ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole; możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego; stawka: 9,5 zł brutto/h; zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Manpower Kraków Lea

19