Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe, Olkusz

Lokalizacja
małopolskie,
Numer telefonu:
+48126816050
Sektor rynku
Przemysł lekki
Nr ref. oferty
POL/11210
praca tymczasowa

Opis stanowiska

załadunek i rozładunek dostaw zgodnie z dokumentacją magazynową dostarczanie komponentów na linię produkcyjną odbieranie wyrobów gotowych z produkcji układanie towarów w magazynie, dbałość o porządek na terenie magazynu przygotowanie towarów oraz dokumentacji do wysyłki bieżąca współpraca z Działem Produkcji przestrzeganie zasad BHP

uprawnienia na wózki widłowe (wydane przez UDT mile widziane) minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy dokładność, sumienność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków znajomość programu MS Excel doskonała organizacja własnej pracy

umowę o pracę tymczasową (istnieje realna możliwość związania się z firmą na stałe) pracę w systemie 3- zmianowym (6-14; 14-22; 22-6) od poniedziałku do piątku atrakcyjne wynagrodzenie możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży na rynku pracę w dynamicznym zespole

Manpower Kraków Lea

19