Pracownik Produkcji

Lokalizacja
małopolskie,
Numer telefonu:
+48126816050
Sektor rynku
Przemysł lekki
Nr ref. oferty
POL/10848
praca tymczasowa

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Dobczyce Nr Ref.: PDOB/035/AKP Zadania: sortowanie i pakowanie drobnych elementów produkcyjnych kontrola jakości wyrobów gotowych obsługa niezbędnych marzyn i urządzeń w procesie produkcji przestrzeganie zasad BHP dbanie o porządek na stanowisku pracy

doświadczenie w pracy na podobym stanowisku wyształcenie zawodowe dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej na terenie strefy ekonomicznej w Dobczycach dogładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków dbałość o szczegóły predyspozycje manualne punktualność

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością dłuższej współpracy 3-zmianowy system pracy możliwość podjęcia pracy od zaraz w Dobczycach stabilne warunki zatrudnienia w prężnie działającej firmie produkcyjnej

Manpower Kraków Lea

19