Pracownik produkcji w branży spożywczej, Niepołomice

Lokalizacja
małopolskie,
Numer telefonu:
+48126816050
Sektor rynku
Przemysł lekki
Nr ref. oferty
POL/10868
praca tymczasowa

Opis stanowiska

odbiór zgrzewek z napojami z linii układanie zgrzewek/napojów na paletach owijanie palet folią strech przygotowywanie elementów do załadunku szereg prac manualnych związanych z co-packingiem współpraca z pracownikami magazynu przestrzeganie zasad BHP

aktualna książeczka sanepidowska - warunek konieczny doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane) gotowość do pracy zmianowej rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań predyspozycje do prac manualnych duża motywacja do pracy gotowość do wykonywania pracy stojącej

atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie (wynagrodzenie akordowe lub godzinowe uzależnione jest od projektu) praca od zaraz w Niepołomicach (Strefa Ekonomiczna) możliwość związania się z firmą w długiej perspektywie czasowej ciekawa praca w dużej i znanej firmie, będącej liderem na rynku FMCG praca w młodym i dynamicznym zespole UWAGA - praca stojąca! system 3-zmianowy (6-14; 14-22; 22-6)

Manpower Kraków Lea

19