Monter silników elektrycznych

Lokalizacja
łódzkie,
Numer telefonu:
+48426328090
Sektor rynku
Przemysł lekki
Nr ref. oferty
POL/11067
praca tymczasowa

Opis stanowiska

- montaż silników elektrycznych - przygotowywanie elementów pod dalsze etapy produkcji - realizacja określonych etapów produkcji - praca w systemie 3 - zmianowym

- mile widziane wykształcenie techniczne średnie lub zasadnicze - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem (montaż, produkcja, obsługa maszyn) - uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi wydane przez UDT będą dodatkowym atutem (suwnice, żurawie)

- umowę o pracę (praca tymczasowa) - zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - możliwość korzystania z programu Manpower Premium (m.in.: karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie, abonament medyczny, program rabatowy) - transport pracowniczy z Łodzi

Manpower Łódź Zielona

56