Pracownik produkcji - szlifierz

Lokalizacja
łódzkie,
Numer telefonu:
+48426328090
Sektor rynku
Przemysł lekki
Nr ref. oferty
POL/11062
praca tymczasowa

Opis stanowiska

- obsługa szlifierki - prace pomocnicze przy produkcji - przygotowywanie elementów pod dalsze etapy montażowe - terminowa realizacja powierzonych zadań - praca w systemie 2-zmianowym

- doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane doświadczenie w obsłudze szlifierki kątowej - uprawnienia do obsługi suwnic będą dodatkowym atutem - mile widziane wykształcenie techniczne średnie lub zasadnicze

- pracę w oparciu o umowę o pracę na czas określony - zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - możliwość korzystania z programu Manpower Premium (m.in.: karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie, abonament medyczny, program rabatowy)

Manpower Łódź Zielona

56