Kierownik Zmiany (branża poligraficzna)

Lokalizacja
kujawsko-pomorskie,
Numer telefonu:
+48566575727
Sektor rynku
Przemysł papierniczy
Nr ref. oferty
POL/11097
Rodzaj stanowiska
praca stała

Opis stanowiska

• Kompleksowe zarządzanie procesem produkcyjnym, • optymalizowanie procesów, • wprowadzanie innowacji oraz usprawnień, • zarządzanie zmianą, koordynowanie podległego zespołu, egzekwowanie indywidualnych wyników pracy, • dbałość o standaryzację procesów oraz odpowiednią organizację pracy, • kontrola efektywności użytkowania zasobów technicznych i materiałowych,

• wykształcenie wyższe lub średnie - poligraficzne, • kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku, • znajomość procesów produkcyjnych w branży poligraficznej, • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny, • doświadczenie w organizowaniu pracy i egzekwowaniu wykonywanych zadań, • umiejętność pracy pod presją czasu, • orientacja na realizację celu, • odpowiedzialność, samodzielność,

• praca w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku i cieszącej się dobrą renomą, • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, • realny wpływ na rozwój firmy.

Manpower Toruń Warszawska

42