Kelner/ka - restauracja hotelowa, Kraków (Balice)

Lokalizacja
małopolskie,
Numer telefonu:
+48126816050
Sektor rynku
Restauracje/ Hotele
Nr ref. oferty
POL/11219
praca tymczasowa

Opis stanowiska

kompleksowa obsługa gości zgodnie z najwyższymi standardami dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy

aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych doświadczenie w pracy w gastronomii (obsługa kelnerska grupowa) komunikatywna znajomość jęz. angielskiego wysoka kultura osobista schludny wygląd odpowiedzialność i motywacja do pracy umiejętność pracy w zespole dyspozycyjność: przy obsłudze śniadań: 6:00-14:00 lub przy obsłudze obiadów/lunchów/kolacji: 14:00-22:00

pracę w oparciu o umowę zlecenie od zaraz atrakcyjną stawkę godzinową + napiwki elastyczny czas pracy pracę w restauracji hotelowej (ok. Lotniska w Balicach) pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość nawiązania długotrwałej współpracy przy licznych projektach szansę podjęcia pracy w renomowanym Hotelu

Manpower Kraków Lea

19