Sprzedawca

Lokalizacja
kujawsko-pomorskie,
Numer telefonu:
+48525154055
Sektor rynku
Sprzedaż detaliczna
Nr ref. oferty
POL/11140
Rodzaj stanowiska
praca stała

Opis stanowiska

• Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta zgodnie z przyjętymi standardami, • współpraca z zespołem sklepu, • dbanie o poprawność ekspozycji towarów, • osiąganie założonych celów sprzedażowych, • dbanie o wizerunek firmy i przyjazną atmosferę pracy,

• doświadczenie handlowe w branży kosmetycznej, • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym, • kreatywność i energiczność, • umiejętność pracy w zespole, • zaangażowanie w wykonywaną pracę, • komunikatywność, • punktualność,

• praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji, • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, • możliwość pracy na pół, ¾ lub cały etat, • dodatki dla pracowników, • praca w przyjaznej atmosferze.

Manpower Bydgoszcz Gdańska

6