Store Manager

Lokalizacja
kujawsko-pomorskie,
Numer telefonu:
+48525154055
Sektor rynku
Sprzedaż detaliczna
Nr ref. oferty
POL/11175
Rodzaj stanowiska
praca stała

Opis stanowiska

• Realizacja celów sprzedażowych sklepu sportowego • szkolenie i motywowanie podległego zespołu sprzedażowego, • zarządzanie podległym sklepem zgodnie z obowiązującymi procedurami firmy, • wykonywanie czynności administracyjnych, • bieżące zdawanie raportów do Kierownika Regionalnego.

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny, • znajomość języka hiszpańskiego będzie atutem, • doświadczenie związane z zarządzaniem sprzedażą oraz zespołem, • doświadczenie w obsłudze Klienta, • umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu, • zaangażowanie oraz kreatywność, • umiejętność dostosowania się do zmian.

• Odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, • praca w międzynarodowej firmie • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, • możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, • praca w przyjaznej atmosferze.

Manpower Bydgoszcz Gdańska

6