Kierownik handlowy (tworzywa sztuczne)

Lokalizacja
śląskie,
Numer telefonu:
(+48 71) 344 37 40
Sektor rynku
Sprzedaż hurtowa
Nr ref. oferty
POL/10892
Rodzaj stanowiska
praca stała

Opis stanowiska

- budowanie, wdrażanie i realizowanie strategii handlowej firmy; - odpowiedzialność za przygotowanie planów sprzedaży, ich kontrolę i efektywną realizację; - planowanie i zarządzanie budżetem sprzedaży; - ścisła współpraca z działem przygotowania produkcji; - inicjowanie i wspieranie działań mających na celu pozyskanie i utrzymanie Klientów; - budowanie długoterminowych relacji z Klientami.

- doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku lub podobnym stanowisku; - znajomość branży oczyszczalni ścieków i separatorów; - kompetencje managerskie: umiejętność motywowania; - wyznaczania i egzekwowania celów, podejmowania inicjatywy, przedsiębiorczość; - doskonale rozwinięte kompetencje handlowe; - odpowiedzialność, asertywność, samodzielność; - umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia; - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

- umowa o pracę; - wynagrodzenie stałe plus system premiowy; - narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop; - duża decyzyjność i możliwość decydowania o kierunku rozwoju działu; - praca w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku; - praca w firmie będącej producentem oczyszczalni ścieków i separatorów; - możliwość pracy na zasadach home office; - szkolenia.

Manpower Katowice Opolska

3