Przedstawiciel handlowy (stal, profile)

Lokalizacja
śląskie,
Numer telefonu:
(+48 71) 344 37 40
Sektor rynku
Sprzedaż hurtowa
Nr ref. oferty
POL/11014
Rodzaj stanowiska
praca stała

Opis stanowiska

sprzedaż usług i asortymentu firmy; podtrzymywanie pozytywnych relacji ze stałymi oraz nowymi Klientami; przygotowywanie ofert handlowych; doradztwo techniczne; raportowanie działań zgodnie z procedurami; realizacja budżetu sprzedaży

doświadczenie sprzedażowe w systemie B2B (mile widziane w sprzedaży stali, w szczególności profile rury); gotowość do pracy w terenie (prawo jazdy kat. B); wysoka kultura osobista; łatwość w nawiązywaniu kontaktów umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint)

umowa o pracę; bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (cześć stała plus prowizja); narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon; duże perspektywy rozwoju i wpływania na kształt firmy; odpowiedzialność za region południa kraju

Manpower Katowice Opolska

3

Jak aplikować

Aby aplikować na ogłoszenie, kliknij przycisk poniżej