Magazynier

Lokalizacja
łódzkie,
Numer telefonu:
+48426328090
Sektor rynku
Transport/ Logistyka
Nr ref. oferty
POL/11087
praca tymczasowa

Opis stanowiska

- zapewnienie prawidłowego przyjęcia towarów do magazynu - wydawanie zamówień produkcyjnych oraz kompletacja i załadunek transportu zgodnie z zamówieniami odbiorców - nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów magazynowych - bieżące monitorowanie stanów magazynowych - ewidencjonowanie przesunięć magazynowych w systemie SAP - praca w systemie 3-zmianowym

- uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi - uprawnienia do obsługi suwnic - wykształcenie techniczne - mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku - znajomość zasad gospodarki magazynowej

- umowę o pracę (praca tymczasowa) - zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży energetycznej - możliwość korzystania z programu Manpower Premium (m.in.: karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie, abonament medyczny, program rabatowy)

Manpower Łódź Zielona

56