Magazynier / Kompletacja

Lokalizacja
łódzkie,
Numer telefonu:
+48426328090
Sektor rynku
Transport/ Logistyka
Nr ref. oferty
POL/11191
praca tymczasowa

Opis stanowiska

- kompletacja zamówień - przygotowanie zamówień do wysyłki - rozładunek/załadunek towaru - kontrola zgodności stanów magazynowych - obsługa wózka widłowego - praca w systemie 3-zmianowym

- dyspozycyjność (praca od zaraz) - uprawnienia do obsługi wózków widłowych - aktualna książeczka sanepidu - mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie

- bezpłatny dojazd pracowniczy - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z możliwością podjęcia dłuższej współpracy - atrakcyjne wynagrodzenie - stawka godzinowa + premia - możliwość korzystania z programu Manpower Premium (m.in.: karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie, abonament medyczny, program rabatowy) CV można składać osobiście w Agencji Manpower, Łódź ul. Zielona 15, lub drogą elektroniczną.

Manpower Łódź Zielona

56