Operator wózka widłowego / Magazynier

Lokalizacja
łódzkie,
Numer telefonu:
+48426328090
Sektor rynku
Transport/ Logistyka
Nr ref. oferty
POL/11077
praca tymczasowa

Opis stanowiska

- rozładunek i załadunek dużego sprzętu AGD - kompletowanie zamówień - praca w systemie 3-zmianowym

- uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi - gotowość do podjęcia pracy od zaraz - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - silna motywacja do pracy - gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca tymczasowa) - możliwość rozwoju w strukturach firmy - możliwość korzystania z profitów w ramach programu Manpower Premium, m.in.: karta Multisport, abonament medyczny Medicpver, dodatkowe ubezpieczenie PZU, zniżki, rabaty)

Manpower Łódź Zielona

56